Hakkımızda

TNG Sigorta

Tng Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.

Hakkımızda

Menü

    TNG Sigorta Aracılık Hizmtleri Mayıs 2009 ‘da kurulmuştur. Güler yüzlü uzman kadrosu ile tüm sigorta konularında müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren maksimum hizmet kalitesiyle Türkiye ’de bulunan büyük sigorta şirketlerinin aracılığını yapmaktayız.

    Acentemiz; tüm sigorta branşlarında yetkili olup uygun fiyat, kaliteli hizmet ve hasar sonrası her türlü hizmet ile yanınızdadır.

    Çalıştığımız Sigorta şirketlerinin gerek lokal gerekse Tüm Türkiye başarılarında ciddi katkısı bulunan bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Güvene dayanan bir ticari anlayışa sahip, memnuniyet ilkesine bağlı bir çalışma prensibi olan TNG sigorta 3 kişilik profesyonel ekibi ile tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

    Gelişen sigortacılık sektöründe; talep ve ihtiyaçlarınıza uygun, yenilikçi ve çözüm odaklı faaliyet göstererek; sizlere sunduğumuz satış ve satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle değer verdikleriniz artık güvencemiz altında….

    Yeni nesil sigortacılıkta, bambaşka bir anlayışla tüm risklere karşı zengin ürün yelpazemizle, siz değerli müşterilerimize uygun ödeme şartlarıyla TNG Sigorta daima yanınızda…